O Firmie

Bydgoszcz
MieszkaniaLokale użytkoweMiejsca parkingoweDziałki pod zabudowęLofty

Firma Elita rozpoczęła swoją działalność poza granicami kraju w roku 1988. Wieloletnie doświadczenie w różnych branżach, w tym budowlanej, pozwoliło w 1999 roku pewnymi krokami wejść na polski rynek nieruchomości pod nazwą „ELITA INWEST”.

Nasza firma starała się sprostać Państwa wymaganiom na polu adaptacji i modernizacji nieruchomości powojskowych, budynków pokoszarowych, pomieszczeń magazynowych i przemysłowych na cele mieszkalne. Rok za rokiem firma rozwijała się i oddawała do użytku kolejne nieruchomości dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Również nastąpiła zmiana strategii , oprócz adaptacji firma rozpoczęła budowę nowych budynków od podstaw.

Obecnie działamy na terenie Bydgoszcz, Poznań, Słupsk z zamiarem powiększenia ilości inwestycji w całym kraju.

Elita Inwest Developer” podkreśla główna działalność firmy. Wiedząc, że każdy człowiek ma inne wymagania, staramy się współpracować indywidualnie z klientem, uwzględniając jego życzenia i potrzeby. Wdrażamy nowe technologie, co czyni nasze osiedla wyjątkowymi i niepowtarzalnymi. Powierzchnia i rozkład pokoi w mieszkaniach łączą w sobie nowoczesność, komfort a zarazem praktyczność.

Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców, budujemy ogrodzone i monitorowane osiedla. Dla każdego mieszkańca jest zaplanowane miejsce parkingowe lub garaż. Duża ilość zieleni oraz sposób jej zagospodarowania sprawiają że nie czujesz się mieszkańcem wielkiej aglomeracji lecz przytulnego małego miasteczka. Decydując na zakup mieszkania zapraszamy do fachowego doradztwa pracowników naszych oddziałów sprzedaży.

Kupujemy i budujemy obiekty komercyjne pod najemców długoterminowych: Jeronimo, Lidl, Media Ekspert, Castorama, Kaufland, Piotr i Paweł itp.

Z poważaniem zespół firmy „Elita Inwest”

 
napisz do nas mapa serwisu strona główna

Firma Elita Inwest działa na polskim rynku nieruchomości od 1999 roku. Od tego czasu przeprowadziła wiele inwestycji polegających na adaptacji i modernizacji nieruchomości pokoszarowych, magazynowych i przemysłowych na cele mieszkalne, a także wybudowała wiele nowych budynków. Obecnie działalność firmy koncentruje się głównie na takich miastach jak Bydgoszcz, Poznań. Nasze projekty mieszkań i domów, zwłaszcza rozkład pokoi i standard wykończenia, konsultujemy w miarę możliwości z Klientami, starając się dostosować do ich wymagań oraz uwzględnić życzenia i potrzeby. Dążymy do tego, aby powierzchnia i rozkład pokoi w mieszkaniach i domach była połączeniem nowoczesności oraz komfortu i praktyczności. Realizując inwestycje, wdrażamy nowe technologie. Aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo, wybudowane przez nas osiedla mieszkalne są ogrodzone i monitorowane, a dla lepszego komfortu – znajduje się na nich dużo zieleni. Każdemu mieszkańcowi proponujemy także miejsce parkingowe lub garaż. Obecnie oferujemy Państwu apartamenty w Poznaniu, lofty, mieszkania dwupoziomowe w Bydgoszczy oraz domy w zabudowie szeregowej w Bydgoszczy. Ze szczegółami możecie zapoznać się Państwo w zakładkach dotyczących poszczególnych inwestycji.

Kupujemy i budujemy obiekty komercyjne pod najemców długoterminowych: Jeronimo, Lidl, Media Ekspert, Castorama, Kaufland, Piotr i Paweł itp.