bydgoszcz działka pod zabudowę hotelu

Bydgoszcz
MieszkaniaLokale użytkoweMiejsca parkingoweDziałki pod zabudowęLofty

SPRZEDANE!!!

Opis nieruchomości:

Nieruchomość położona jest w najatrakcyjniejszej lokalizacji Bydgoszczy, bezpośrednio przy ul. Gdańskiej, blisko centrum miasta. Graniczy od strony południowej z nowo powstałym marketem Lidl, od strony północno – zachodniej z międzynarodowym stadionem Zawiszy. W pobliżu znany w kraju szpital wojskowy (350m ul. Powstańców Warszawy). Niedaleko znajduje się największy w Polsce leśny park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Działka posiada bezpośredni nowo wybudowany wjazd i wyjazd od ul. Gdańskiej, nowy wyjazd na ul. Powstańców Warszawy oraz nowo wybudowaną drogę wewnętrzną z kostki brukowej. W czerwcu tego roku zostanie przebudowany skrzyżowanie od ul. Powstańców Warszawy na cele wjazdu i wyjazdu od tej ulicy do naszej nieruchomości. Nowy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, w którym przeznaczenie działki jest oznaczone symbolem 2U – teren zabudowy usługowej. Teren pod lokalizację budynków usługowych - z zakresu opieki zdrowotnej - np. przychodnie, kliniki; gastronomii, usług turystyki i sportu, fitness, handlu, obsługi bankowej, administracji, kultury, szkolnictwa wyższego i nauki, budynków zamieszkania zbiorowego - np. hotel, pensjonat, dom wycieczkowy wraz z pomieszczeniami (budynkami) pomocniczymi takimi jak pomieszczenia socjalne, administracyjne i gospodarcze, w tym służących do magazynowania towarów i materiałów niezbędnych do wykonywania bieżących usług. Wysokość zabudowy od 10 do 35 m. Max powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki – 60%. Teren pod budowę jest ogrodzony za linią zabudowy z bramą wjazdową. Wykonany wykop (zgodnie z badaniem geotechnicznym jest możliwość wybudowania dwóch kondygnacji podziemnych).

Cena nieruchomości 1 900 000 PLN (netto)

Przewidziana jest możliwość wspólnych przedsięwzięć, istnieje również możliwość zaprojektowania i wybudowania obiektu lub powierzchni pod zamówienie.
Część rozliczenia stanowić może inna nieruchomość.


Nr księgi wieczystej - KW BY1B/84248/9.
W najbliższej okolicy znajdują się:

  • Szkoła Podstawowa – 300m
  • Liceum -200m
  • Osiedlowy plac zabaw – projektowany na miejscu
  • Boiska (piłka nożna, tenis) – 200m
  • Park – 150m
  • Przystanek MPK - 100m
  • Przystanek tramwajowy – 100m
  • Placówka medyczna – projektowana na miejscu
  • Poliklinika i szpital - 300m
  • Sklepy – projektowane na miejscu
_tpl_vars['google_map']): ?>

oznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego


wyciąg z planu zagospodarowania przestrzennego
Osiedle Zawisza - Stadion w Bydgoszczy


 
napisz do nas mapa serwisu strona główna

Firma Elita Inwest działa na polskim rynku nieruchomości od 1999 roku. Od tego czasu przeprowadziła wiele inwestycji polegających na adaptacji i modernizacji nieruchomości pokoszarowych, magazynowych i przemysłowych na cele mieszkalne, a także wybudowała wiele nowych budynków. Obecnie działalność firmy koncentruje się głównie na takich miastach jak Bydgoszcz, Poznań. Nasze projekty mieszkań i domów, zwłaszcza rozkład pokoi i standard wykończenia, konsultujemy w miarę możliwości z Klientami, starając się dostosować do ich wymagań oraz uwzględnić życzenia i potrzeby. Dążymy do tego, aby powierzchnia i rozkład pokoi w mieszkaniach i domach była połączeniem nowoczesności oraz komfortu i praktyczności. Realizując inwestycje, wdrażamy nowe technologie. Aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo, wybudowane przez nas osiedla mieszkalne są ogrodzone i monitorowane, a dla lepszego komfortu – znajduje się na nich dużo zieleni. Każdemu mieszkańcowi proponujemy także miejsce parkingowe lub garaż. Obecnie oferujemy Państwu apartamenty w Poznaniu, lofty, mieszkania dwupoziomowe w Bydgoszczy oraz domy w zabudowie szeregowej w Bydgoszczy. Ze szczegółami możecie zapoznać się Państwo w zakładkach dotyczących poszczególnych inwestycji.

Kupujemy i budujemy obiekty komercyjne pod najemców długoterminowych: Jeronimo, Lidl, Media Ekspert, Castorama, Kaufland, Piotr i Paweł itp.